Готуючись до Першосвятительського візиту Святійшого Патріарха Філарета

e-mail Друк PDF

.P9108377

10 вересня голова РДА Степан Ціолковський провів нараду з нагоди Першосвятительського візиту Святійшого Патріарха Філарета до Львівської Єпархії в рамках відзначення 1025 – ліття Хрещення Київської Руси-України.

В роботі взяли участь керівники структурних підрозділів РДА та управлінь і служб району, а також митрофорний протоієрей Української Православної Церкви Київського Патріархату отець Стефан Кіндрат, який окреслив план перебування Патріарха на Жовківщині, а саме проведення Літургії на джерелі присілку села Заглина на місці явлення Пресвятої Богородиці у свято Покладення Чесного пояса Пресвятої Богородиці.

Керівники доповіли про стан готовності служб до проведення заходу, учасниками якого будуть багато чисельні делегації прочан із усіх куточків України.

За підсумками обговорення та розгляду проблемних питань, голова РДА Степан Ціолковський дав ряд доручень відповідним керівникам з метою належної організації візиту Патріарха Філарета. Зокрема, особливу увагу звернув на  забезпечення віруючих медичною допомогою, активне реагування служб на ситуації, які можуть виникнути внаслідок великого скупчення людей.

Задля дотримання  всіх запобіжних заходів будуть задіяні – медична служба, правоохоронна та служба МНС. Щоб не допустити проявів стихійної торгівлі, - буде задіяна санітарно – епідеміологічна служба району.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p17.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні2514
mod_vvisit_counterВчора2179
mod_vvisit_counterЦього тижня7890
mod_vvisit_counterМинулого тижня22384
mod_vvisit_counterЦього місяця57411
mod_vvisit_counterМинулого місяця92430
mod_vvisit_counterВсього2185191

Президент України

Урядовий портал