На Жовківщині відбувся концерт Ігоря Богдана з програмою «Повернення»

Друк
IMG 9849

У народному домі с.Добросин відбувся концерт у виконанні Заслуженого артиста України Ігоря Богдана.

Мешканці села спільно із Заслуженим артистом співали різдвяних пісень, серед яких «На небі зірка», "Дзвонять дзвони по усій землі", «Небо і земля», «В глибокій долині».

Опісля виступу артиста з привітальним словом та подякою за чудовий концерт звернулася голова Добросинської сільської ради Галина Гец. Ігор Богдан подякував публіці за підтримку та низько їм вклонився.

Добросинці з такою ж любов’ю підтримували співака: плескали, підспівували кожній пісні. Єднання відчувалося і в тому, як артист спілкувався із публікою, а вона відповідала взаємністю.

Довідково:

Ігор Богдан – відомий співак, кавалер ордена “За заслуги” ІІІ ступеня, уродженець с.Гутисько-Тур’янське Буського району Львівської області.

Вкінці 70-х років був учасником ансамблю «ВАТРА» під керівництвом Ігоря Білозіра. Через деякий час співак разом зі скрипалем Олегом Кульчицьким створив новий гурт, а ще пізніше – створив свій колектив «Галичани», у якому були зібрані найкращі музиканти Львова і не тільки. З «Галичанами» (яка згодом стала групою «Гетьмани») Ігор Богдан поїхав на гастролі до Канади, де одружився і вирішив залишитися. Разом із сім’єю Ігор Богдан мешкає у Канаді з 1992 р. Його дружина Катерина є президентом Спілки української молоді у Калґарі, де вони проживають.

Ігор Богдан – один з тих людей, які поєднують українців з-за океану зі своїми співвітчизниками, що об’єднують культури різних країн однією атмосферою. Творчість Ігоря Богдана тішить слух, даруючи незабутні враження.

IMG 9851

IMG 9942

IMG 9863

IMG 9925