Українська армія готова адекватно, швидко та ефективно відповісти на будь-який виклик та загрозу – Президент

e-mail Друк PDF
2d76652aa53397c5abd6528cce55f85a 1544091255 extra large 1544101527 613x410.43834296724 3 0

«Для мене як Президента і Верховного Головнокомандувача почесно, важливо і приємно сьогодні, у День Збройних Сил, бути разом з вами – елітою українського війська, мужніми і сильними воїнами», - звернувся Президент Петро Порошенко до військових десантників під час робочої поїздки на Житомирщину.

Глава держави привітав військовослужбовців з Днем Збройних Сил України та побажав їм та їхнім сім’ям міцного здоров’я, добробуту, незламності духу та нових успіхів і перемог на благо нашої країни.

«Я тут, щоб вкотре подякувати вам за самовіддане ратне служіння Вітчизні. Силою та волею, хоробрістю та мужністю, відданістю Україні аж до самопожертви позначений ваш бойовий шлях упродовж чотирьох з надлишком років російської агресії проти нашої держави», - сказав він.

Президент додав: «Не на бенкетах і у концертних залах, не на урочистих прийомах ви звикли зустрічати це свято. А в окопах на передовій, у навчаннях на полігонах, у постійному вишколі і тренуваннях».

«Вдивляючись у ваші загартовані, мужні обличчя, дорогі мої побратими, ще раз і ще раз переконуюся: нікому не вдасться здолати Україну. Ми готові зі зброєю в руках захищати власну землю, боротися за кожен її клаптик, і нікому її віддавати не збираємось», - також сказав Верховний Головнокомандувач.

За його словами, вже перший тиждень дії воєнного стану показав, наскільки це було своєчасне і правильне рішення. «Воно дає нам можливість ще більше нарощувати бойову спроможність підрозділів Збройних Сил, укріплювати нашу оборону, перевіряти резерви, здійснювати передислокацію», - підкреслив Президент.

Він зауважив, що збори резервістів, які тривають у ці дні в областях, у яких діє правовий режим воєнного стану, продемонстрували високу готовність і бажання наших громадян стати на захист держави. До деяких військкоматів прийшло у два, іноді у три рази більше резервістів, ніж потрібно.

«Це – показник того високого авторитету, яким користується українська армія. Це – індикатор того, наскільки якісно за минулі роки вона змінилася, наскільки зміцнів дух патріотизму серед українців»,- переконаний Глава держави.

Президент повідомив, що декілька днів тому, перебуваючи на Гончарівському полігоні, проінспектував хід злагодження однієї з наших механізованих бригад. А два тижні тому спостерігав за діями українського десанту у ході тактичного навчання. Зокрема, під час відпрацювання дій із захоплення переправи та ведення бою десантно-штурмовим підрозділом з метою захоплення важливого рубежу.

«Результати цих навчань підтвердили високий рівень навченості наших воїнів та їх готовність до виконання завдань оборони держави будь-якої складності. Задоволений рівнем взаємодії, які продемонстрували усі учасники маневрів. А реальний противник, повинен чітко усвідомити: ціна його агресивних дій буде дуже і дуже високою», - підкреслив Президент.

Глава держави звернувся до всіх військовослужбовців Збройних Сил України: «Українська армія довела, що вона є і буде надійним фундаментом нашої незалежності, що вона готова адекватно, швидко та ефективно відповісти на будь-який виклик, відвести будь-яку загрозу».

«І зараз, коли ми прискорили, у зв’язку із воєнним станом, бойове злагодження, виконуючи завдання Верховного Головнокомандуючого про передислокацію і захист рубежів України, я хочу від імені українського народу висловити щиру вдячність усім, хто носить горде звання – військовослужбовець Збройних Сил України, за ваше сумлінне виконання військового обов’язку, за вашу відвагу, героїзм та самопожертву, яку ви щодня демонструєте у війні з російським окупантом», - сказав Петро Порошенко.

Глава держави окремо подякував за службу ветеранам, тим, хто вже має бойовий досвід, і у будь-яку мить готовий стати у стрій та підтримати побратимів.

Президент також підкреслив, що український народ ніколи не забуде тих наших воїнів, які поклали своє життя на вівтар України. «І не пробачимо ворогу жодної краплини пролитої української крові», - сказав він.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p00.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

1 2 768x400346416

5a7acda4b8b14104895330

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

1523954433 nez pracya222

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні148
mod_vvisit_counterВчора692
mod_vvisit_counterЦього тижня7222
mod_vvisit_counterМинулого тижня9258
mod_vvisit_counterЦього місяця17962
mod_vvisit_counterМинулого місяця28936
mod_vvisit_counterВсього2458450

Президент України

Урядовий портал