Ми маємо припинити розділяти ветеранів на різні війни, на різні операції, - Ірина Фріз

e-mail Друк PDF
DSC 7819 1544100091 613x408.41125 3 0

Сьогодні, 6 грудня, у Львівській ОДА Міністр у справах ветеранів України Ірина Фріз зустрілась із учасниками АТО та ООС, а також з громадськими організаціями, які опікуються воїнами.

Ірина Фріз зазначила, що при Міністерстві створили консультативно-дорадчий орган -Раду ветеранів, яку очолив учасник АТО з Житомира Володимир Лагута. До складу Ради мають увійти по одному представнику від кожної області.

“Цей орган має стати керівним у стратегічній комунікації з ветеранськими організаціями на місцях, тому ми звертаємось до всіх обласних регіональних ветеранських організацій, щоб ви на власному рівні опрацювали питання обрання однієї особи до цього координаційно-дорадчого центру, який триматиме руку на пульсі діяльності Міністерства і давати інформацію щодо конкретних питань, які потребують першочергового вирішення ”, - зазначила Ірина Фріз.

Глава відомства запевнила, що розділяти кадрових військових і мобілізованих ветеранів не будуть.Також вона зазначила, що в Україні недоцільно поділяти ветеранів за різними війнами і миротворчими операціями.

“Я наполягатиму на тому, щоб Міністерство у справах ветеранів України займалося усіма ветеранами без виключення. Ми маємо припинити ділити і розподіляти ветеранів на різні війни, на різні операції. Ми маємо об’єднувати ветеранів для того, щоб впроваджувати ідеологічно програму щодо вшанування ветеранів. «Завдяки тобі» - це має бути ідеологія в державі, коли ми шануємо і поважаємо усіх без винятку, без розмежування, адже тільки єднання допомагає досягати результатів”,- зазначила Ірина Фріз.

Ірина Фріз розповіла, що у Міністерстві планують створити Єдиний державний реєстр ветеранів та провести соціологічне опитування серед ветеранів.

“Ми плануємо звертатись до міжнародних партнерів та ІТ-компаній для створення Єдиного державного реєстру ветеранів. Він є базовим стосовно учасників АТО(ООС), пільговиків миротворчих операцій та ветеранів інших війн. Це має бути об’єднано в одну базу, яка стане фундаментом для розробки онлайн –платформи “е- ветеран””,- наголосила Ірина Фріз.

У межах зустрічі присутні ставили запитання щодо соціального захисту воїнів-добровольців, сімей померлих та загиблих бійців АТО тощо.

Зазначимо, Міністерство у справах ветеранів створили 28 листопада.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p02.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

1 2 768x400346416

5a7acda4b8b14104895330

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

1523954433 nez pracya222

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні146
mod_vvisit_counterВчора692
mod_vvisit_counterЦього тижня7220
mod_vvisit_counterМинулого тижня9258
mod_vvisit_counterЦього місяця17960
mod_vvisit_counterМинулого місяця28936
mod_vvisit_counterВсього2458448

Президент України

Урядовий портал