Відбулася щотижнева апаратна нарада

e-mail Друк PDF
IMG 5343031218

3 грудня голова Жовківської районної державної адміністрації Надія Щур провела апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів та структурних підрозділів РДА.

На нараді були присутні: Любов Дунець – перший заступник голови Жовківської РДА, Юрій Дубневич - заступник голови Жовківської РДА, Роман Горбань – голова Жовківської районної ради, Анна Богуш – керівник апарату Жовківської РДА, Ігор Шевців - директор комунального некомерційного підприємства ЖРР «Жовківська ЦРЛ», начальник Жовківського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області Ігор Дорош, Владислав Хоменко – провідний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної і оборонної роботи апарату Жовківської РДА, Марія Панюра - спеціаліст сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції РДА, Марія Романишин – директор комунального некомерційного підприємства ЖРР «Рава-Руська лікарня», Марія Хіта – начальник відділу фінансово-господарського забезпечення Жовківської РДА, Наталія Матвіїв – начальник загального відділу апарату Жовківської РДА, Володимир Свідняк - заступник начальника відділу економічного розвитку і торгівлі Жовківської РДА, Михайло Коваль – начальник відділу освіти Жовківської РДА, Галина Кітинська - начальник відділу агропромислового розвитку Жовківської РДА, Ігор Гуменюк – начальник управління соціального захисту населення Жовківської РДА, Галина Вус – начальник фінансового управління Жовківської РДА, Віра Павлова - начальник служби у справах дітей Жовківської РДА, Мар’яна Близнюк – начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, організаційної роботи апарату Жовківської РДА, Олег Попруженко – завідувач сектору житлово-комунального господарства Жовківської РДА, Ольга Калиновська – завідувач сектору молоді та спорту Жовківської РДА, Наталія Козаченко – завідувач сектору цивільного захисту Жовківської РДА, Олег Бакум - начальник юридичного відділу апарату Жовківської РДА, Оксана Мудра - начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Жовківської РДА, Христина Перегон – в.о. начальника відділу культури і туризму Жовківської РДА, Ірина Маслюк - головний спеціаліст відділу персоналу Жовківської РДА, Мар'ян Бонк - начальник ЦНАПу, Людмила Бобель - начальник архівного відділу, Наталія Дмитрієнко - державний реєстратор.

IMG 5345031218

Керівники доповіли про проведену роботу протягом минулого тижня.

Підводячи підсумки наради, голова Жовківської районної державної адміністрації дала відповідні доручення присутнім керівникам та побажала всім вдалого робочого дня.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p09.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

1 2 768x400346416

5a7acda4b8b14104895330

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

1523954433 nez pracya222

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні147
mod_vvisit_counterВчора692
mod_vvisit_counterЦього тижня7221
mod_vvisit_counterМинулого тижня9258
mod_vvisit_counterЦього місяця17961
mod_vvisit_counterМинулого місяця28936
mod_vvisit_counterВсього2458449

Президент України

Урядовий портал