Нарада з головами місцевих рад

e-mail Друк PDF
IMG 4191

8 листопада голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур провела нараду з головами місцевих рад.

На порядку денному було розглянуто два питання:

- робота бюджетних установ в системі дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства – Казначейство»;

- програмно-цільовий метод бюджетування на місцевому рівні.

З метою оптимізації процесу казначейського обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, інших клієнтів, Державною казначейською службою України прийнято рішення щодо повномасштабного впровадження Системи дистанційного обслуговування клієнтів через програмно-технічний комплекс «Клієнт Казначейства - Казначейство» (далі – СДО). Дана система втілюється шляхом запровадження електронної форми обслуговування клієнтів з використанням надійних засобів електронного цифрового підпису та сучасних інтернет-технологій.

Використання СДО дозволить отримати ряд суттєвих переваг:

- зменшення витрат часу на розрахунково-касове обслуговування;

- значно зменшаться витрати на придбання паперу, паливо мастильних матеріалів, оплату відряджень;

- отримання інформації в режимі «оnline»;

- надійна система захисту інформації.

На сьогоднішній день 57 установ Жовківського району підключені до системи дистанційного обслуговування «Клієнт казначейства – Казначейство», проте ще не всі працюють у ній.

Під час складання та виконання місцевих бюджетів, які мають взаємовідносини з держбюджетом, обов’язково слід застосовувати програмно-цільовий метод (ПЦМ) вже починаючи із складання проектів місцевих бюджетів на 2019 рік.

Начальник фінансового управління Галина Вус ознайомила голів місцевих рад з основними вимогами до застосування ПЦМ та зазначила, що ПЦМ застосовується як на рівні державного бюджету, так і на рівні місцевих бюджетів.

Особливими складовими ПЦМ у бюджетному процесі є:

— бюджетні програми;

— відповідальні виконавці бюджетних програм;

— паспорти бюджетних програм;

— результативні показники бюджетних програм.

Окрім цього, на нараді йшлося про підготовку та подання проектів рішень про внесення змін до районного бюджету Жовківського району на 2018 рік.

Також наголошено на забезпеченні виконання за 2018 рік та формуванні місцевих бюджетів на 2019 рік в термін до 22 грудня поточного року. Дано рекомендації місцевим радам щодо затвердження програм матеріального резерву на закупівлю ПММ та будівельних матеріалів, відшкодування вартості пільгових перевезень.

IMG 4182

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p09.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

1 2 768x400346416

5a7acda4b8b14104895330

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

1523954433 nez pracya222

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні995
mod_vvisit_counterВчора640
mod_vvisit_counterЦього тижня2248
mod_vvisit_counterМинулого тижня5906
mod_vvisit_counterЦього місяця11277
mod_vvisit_counterМинулого місяця24980
mod_vvisit_counterВсього2422829

Президент України

Урядовий портал