Всесвітній день пошти

e-mail Друк PDF
1107585481 big

Ваша професія є однією з найдревніших і найважливіших на Землі. Ви постійно працюєте над підвищенням своєї професійної майстерності, удосконалюєте якість надання послуг, освоюєте нові форми роботи обслуговування населення. Ваша невтомна праця забезпечує зв'язок та об’єднує людей, розділених великими відстанями, а глибока відданість своїй справі, оперативність і відповідальність є запорукою розвитку поштового зв’язку.

Всесвітній день поштарів відзначають люди, які створили і розвивають найбільшу в світі мережу фізичної доставки поштових повідомлень. Вона забезпечує ефективне та недороге перевезення товарів і цінних речей у багатьох країнах, долаючи будь-які кордони та повітряний простір.

Сьогодні мережа поштової доставки переживає активне реформування в усьому світі, оскільки глобалізація та інтернет внесли свої корективи в її роботу і, відповідно, змінили вимоги клієнтів пошти до оперативності та зручності її роботи.

Всесвітній день пошти це чудова нагода привернути увагу громадськості до діяльності поштової служби. Навряд чи когось потрібно переконувати у тому, що праця поштарів відповідальна та складна, адже від них залежить не лише доставка адресатам поштової кореспонденції, а також пенсій, соціальних допомог, найнеобхідніших продовольчих та продуктових товарів.

Незважаючи на погоду та долаючи чималі відстані листоноші забезпечують постійний зв’язок, приносять свіжі новини, радують звісткою від рідних та близьких, об’єднують людей, віддалених відстанню та часом.

Для багатьох людей, особливо похилого віку, листоноша – це людина, яка не лише виконує свої професійні обов’язки. Це людина, яка несе радість спілкування, приносить в дім надію на краще. Тому дуже важливо, щоб листоноша міг працювати в комфортних умовах і приносити до людей лише добрі новини, гарний настрій і позитив.

Вітаючи Вас зі святом, дякуємо за Вашу сумлінну працю і бажаємо міцного здоров’я, довголіття, особистого щастя, достатку в родинах, успіхів у роботі і радості від спілкування з людьми, за те, що перебуваєте на службі у людей, намагаєтесь нести радість, приємні новини, гарний настрій у кожну оселю, в кожен дім, до кожного серця.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p02.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

1 2 768x400346416

5a7acda4b8b14104895330

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

1523954433 nez pracya222

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні1181
mod_vvisit_counterВчора1081
mod_vvisit_counterЦього тижня3352
mod_vvisit_counterМинулого тижня8771
mod_vvisit_counterЦього місяця15035
mod_vvisit_counterМинулого місяця28936
mod_vvisit_counterВсього2455523

Президент України

Урядовий портал