Законодавче забезпечення розвитку системи якості харчових продуктів розглянули під час семінару

e-mail Друк PDF
999999999 1531380064 613x459.75 3 0

11 липня у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА відбувся семінар «Законодавче забезпечення розвитку системи якості харчових та сільськогосподарських продуктів в Україні» у межах проекту ЄС «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні».

Проект надає підтримку в імплементації положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, що стосуються географічних зазначень.

Серед основних завдань – сприяння реєстрації географічних зазначень українськими виробниками вина, алкогольних напоїв, сільськогосподарської та харчової продукції, а також надання консультацій виробникам щодо ребрендингу товарів, для позначення яких використовують географічні назви ЄС.

Окрім цього, експерти Проекту працюють над удосконаленням законодавства України, що регулює сферу географічних зазначень, його узгодженням з нормами ЄС.

Зазначимо, ключовими партнерами Проекту є Міністерство економічного розвитку та торгівлі України, що відповідає за реалізацію державної політики у сфері захисту інтелектуальної власності, а також Міністерство аграрної політики та продовольства України, що відповідає за розвиток сільських територій та систему контролю якості сільськогосподарської продукції.

«Проект ЄС «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні» є важливим для виробників сільськогосподарської продукції Львівщини, адже надає підтримку щодо реєстрації продуктів в системі географічних зазначень, що в свою чергу дасть змогу збільшити конкурентоспроможність продукту за рахунок його унікальності», - зазначив т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Павло Дигдало.

У семінарі взяли участь виробники традиційних місцевих продуктів, представники державних інституцій, магазинів фермерської продукції та ресторанів традиційної кухні.

Довідково.

Географічне зазначення – це найменування товарів, які походять з певного географічного місця. Специфічні властивості та гарна репутація таких товарів зумовлені їхнім місцем походження, а саме грунтовими та кліматичними особливостями цієї території, традиційними методами виробництва. Наприклад, географічно зазначеними є такі відомі всім назви, як Шампанське, Коньяк, сир Рокфор, сир Пармезан та багато інших товарів.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p21.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

1523954433 nez pracya222

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні793
mod_vvisit_counterВчора2414
mod_vvisit_counterЦього тижня3207
mod_vvisit_counterМинулого тижня16251
mod_vvisit_counterЦього місяця38889
mod_vvisit_counterМинулого місяця80325
mod_vvisit_counterВсього2246994

Президент України

Урядовий портал