На Львівщині відбувся ІІІ Міжнародний молодіжний фестиваль «Фольклорний передзвін»

e-mail Друк PDF
 3 1531208475 613x459.75 3 0

Упродовж 5-8 липня відбувся ІІІ Міжнародний молодіжний фестиваль «Фольклорний передзвін».

У фестивалі взяли участь 148 дітей з 10 творчих колективів з Донецької, Луганської, Тернопільської, Львівської області та Республіки Польща.

Серед гостей - фольклорний гурт «Оксамит» з міста Новопсковськ Луганської області (Керівник - Наталія Шморгун) та Вокальний ансамбль "Руна" (керівники - Тетяна Мольдерф, Галина Дубиніна) з міста Торецьк Донецької області, ансамбль пісні і танцю Małe Słowianki" з міста Краків Республіки Польща.

Фестиваль відбувався у формі культурно - мистецького табору дітей – учасників творчих колективів, на якому молодь вивчала польську, лемківську, українську пісню з репертуару колективів та український танець.

У межах заходу у Культурно-мистецькому центрі "Львівський Палац мистецтв" відбувся майстер-клас від Галини Якубишин із малювання на склі, інтерактивний майстер-клас від Любомира Кушлика, члена Європейської спілки фольклористів та презентація колекції давніх старовинних українських музичних інструментів, майстер-клас від Віри Олеш із зав’язування українських хусток та інші заходи.

“В час, коли єднання Сходу і Заходу України є вкрай актуальним, участь у фестивалі творчих колективів з Донецької та Луганської областей допоможе дітям заприятелювати з однолітками, краще пізнати один одного, покаже єдність України в своїх прагненням і цінностях, сприятиме формуванню українців, як єдиної нації”, - зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало.

Засновник фестивалю - ГО "Центр розвитку української культури та самоорганізації". Фестиваль відбувся за підтримки Львівської обласної ради, Львівської обласної адміністрації, департаменту з питань культури, національностей та релігій, департаменту освіти і науки.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p02.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

1523954433 nez pracya222

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні1812
mod_vvisit_counterВчора2102
mod_vvisit_counterЦього тижня1812
mod_vvisit_counterМинулого тижня16251
mod_vvisit_counterЦього місяця37494
mod_vvisit_counterМинулого місяця80325
mod_vvisit_counterВсього2245599

Президент України

Урядовий портал