Відбулася апаратна нарада

e-mail Друк PDF
IMG 1170

9 липня голова Жовківської районної державної адміністрації Надія Щур провела апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів та структурних підрозділів РДА.

На нараді були присутні: Юрій Дубневич – заступник голови Жовківської РДА, Анна Богуш – керівник апарату Жовківської РДА, Роман Горбань - голова Жовківської районної ради, Ігор Шевців - головний лікар Жовківської ЦРЛ, Тетяна Синнікова - заступник головного лікаря Рава-Руської районної лікарні, Марія Хіта – начальник відділу фінансово-господарського забезпечення Жовківської РДА, Наталія Матвіїв – начальник загального відділу апарату Жовківської РДА, Ольга Сторожук - начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Жовківської РДА, Владислав Хоменко – провідний спеціаліст з питань взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної і оборонної роботи апарату Жовківської РДА, Юрій Бірбан – головний спеціаліст відділу освіти Жовківської РДА, Галина Кітинська – начальник відділу агропромислового розвитку Жовківської РДА, Орест Цап – начальник відділу містобудування та архітектури Жовківської РДА, Ігор Гуменюк – начальник управління соціального захисту населення Жовківської РДА, Галина Вус – начальник фінансового управління Жовківської РДА, Віра Павлова – начальник служби у справах дітей Жовківської РДА, Мар'яна Близнюк – начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, організаційної роботи апарату Жовківської РДА, Марія Панюра - спеціаліст сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції Жовківської РДА, Юрій Кузьо – головний спеціаліст сектору житлово-комунального господарства Жовківської РДА, Андріан Керницький – головний спеціаліст сектору молоді та спорту Жовківської РДА, Володимир Пужак – провідний спеціаліст сектору цивільного захисту Жовківської РДА, Олег Бакум – начальник юридичного відділу апарату Жовківської РДА, Оксана Мудра - начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Жовківської РДА, Наталія Дмитрієнко - державний реєстратор, Христина Сирота - провідний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення Жовківської РДА, Галина Фесюк – начальник відділу культури і туризму Жовківської РДА, Надія Марцін - начальник відділу персоналу Жовківської РДА, Тетяна Герелей - адміністратор ЦНАПу.

Надія Щур підвела підсумки скайп-конференції та звернула увагу на ті питання, що потребують вирішення. Керівники доповіли про проведену роботу протягом минулого тижня.

Підводячи підсумки наради, голова Жовківської районної державної адміністрації дала відповідні доручення присутнім керівникам та побажала всім вдалого робочого дня.

IMG 1175

IMG 1173

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p09.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

1 2 768x400346416

5a7acda4b8b14104895330

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

1523954433 nez pracya222

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні76
mod_vvisit_counterВчора908
mod_vvisit_counterЦього тижня4266
mod_vvisit_counterМинулого тижня5906
mod_vvisit_counterЦього місяця13295
mod_vvisit_counterМинулого місяця24980
mod_vvisit_counterВсього2424847

Президент України

Урядовий портал