У вогні перетоплюється залізо у сталь, у боротьбі перетворюється народ у націю!

e-mail Друк PDF
.IMG 9747

Сьогодні, 14 червня, у Зашкові відбулись урочисті заходи з нагоди дня народження полковника Армії УНР, голови Проводу українських націоналістів Євгена Коновальця.

Участь у заході взяли перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, заступник голови Львівської ОР Володимир Гірняк, заступник голови Жовківської РДА Любов Дунець, голова Жовківської РР Роман Горбань.

Відтак, у Церкві Архистратига Михаїла у Зашкові відправили Службу Божу. Представники влади,громадськість поклали квіти до пам’ятника Євгену Коновальцю та спільно виконали Державний Гімн України.

Окрім того, на могилах батьків Євгена Коновальця відбувся чин панахиди.

«Євген Коновалець для кожного з нас є дороговказом. Він боровся за українську мову та будував українську державу. На власному прикладі показував як має жити, служити та думати справжній українець. Сьогодні ми українці створили сильне військо, яке входить в тридцятку найсильніших армій світу. Ми зупинили російську навалу і відстоюємо нашу державу. Ми об'єднали навколо себе весь цивілізований світ. Важливо також захищати свою мову. Цей рік Президент України Петро Порошенко оголосив роком української мови і це говорить про те, що ми сильна, незламна нація, яка здатна збудувати квітучу незалежну державу», - зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

У межах заходу народні колективи виконали патріотичні пісні. Опісля, усі бажаючі мали змогу оглянути експозиції Львівського історичного музею "Історико-меморіальний музей полковника Євгена Коновальця".

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p18.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні440
mod_vvisit_counterВчора2495
mod_vvisit_counterЦього тижня18944
mod_vvisit_counterМинулого тижня22486
mod_vvisit_counterЦього місяця65396
mod_vvisit_counterМинулого місяця92430
mod_vvisit_counterВсього2193176

Президент України

Урядовий портал