Конкурс для бізнесу! GIZ запрошує компанії до участі у пілотних проектах з енергоефективності!

e-mail Друк PDF
/113062018

GIZ спільно з Мінекономрозвитку та Держенергоефективності запрошує підприємства взяти участь у процесі відбору для отримання технічної підтримки з визначення та реалізації енергоефективних пілотних проектів. Загалом, для співпраці буде обрано близько 60 компаній.

Проект двосторонього технічного співробітництва «Консультування підприємств щодо енергоефективності» пропонує компаніям хлібопекарської та молочної промисловості, а також машинобудування та виробництва неметалевих будівельних матеріалів подати свої заявки про участь у пілотних проектах для забезпечення енергоефективності, зниження енергозатрат та підвищення конкурентоспроможності. Особливо вітаються заявки малих та середніх підприємств.

Пілотні проекти складатимуться з трьох етапів:

1. Детальний енергоаудит: обрані компанії на першому етапі отримають звіт із переліком економічно та технічно доцільних енергозберігаючих рішень для конкретних підприємств.

2. Розробка рентабельних проектів з енергоефективності: на основі результатів першого етапу обрані компанії отримають чіткий план впровадження енергозберігаючих та економічно доцільних заходів.

3. Підтримка у впровадженні проектів: на цьому етапі експерти GIZ надаватимуть компаніям інжинірінговий та консультативний супровід у реалізації проектів, розроблених на попередньому етапі. Фінансування заходів компанії-учасники проводитимуть за власний рахунок, завдяки банківським позикам або з інших джерел.

Зацікавлені у співробітництві компанії мають заповнити форму заявки та надіслати її Наталії Усенко на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду :не пізніше 22 червня 2018 р.

З детальною інформацією можна ознайомитись за посиланням: https://www.giz.de/en/worldwide/66474.html.

Умови участі у проекті «Консультування підприємств щодо енергоефективності» (pdf, 0.26 MB): https://www.giz.de/en/downloads_els/GIZ_EEiC_Pilot_Projects_Call_for_EoI_Info_UKR1527584051142_71.pdf
Заявка про участь у проекті «Консультування підприємств щодо енергоефективності» (pdf, (1.41 MB)
: https://www.giz.de/en/downloads_els/180517_GIZ_application.pdf

Контактна особа: Наталія Усенко - радник з технічних питань Проекту GIZ, телефон:+38 044 594 07 63 (64), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Довідка:

«Консультування підприємств щодо енергоефективності» є проектом технічного співробітництва з Мінекономрозвитку, що впроваджується GIZ, починаючи з березня 2017 р. на замовлення Федерального міністерства економічного розвитку та співробітництва Німеччини. Проект сприяє досягненню стратегічної цілі – підвищення ефективності використання ресурсів у виробничих галузях української економіки.

GIZ також є важливим партнером Держенергоефективності у розвитку сфери енергоефективності.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p22.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні445
mod_vvisit_counterВчора2495
mod_vvisit_counterЦього тижня18949
mod_vvisit_counterМинулого тижня22486
mod_vvisit_counterЦього місяця65401
mod_vvisit_counterМинулого місяця92430
mod_vvisit_counterВсього2193181

Президент України

Урядовий портал