Львівщина – серед лідерів щодо підписання декларацій з лікарями

e-mail Друк PDF
.cby 1528811970 613x407.38958333333 3 0

На Львівщині майже 21 % мешканців уклали декларації з лікарями. До системи підключені практично усі заклади первинної медичної допомоги в області.

Про це йшлося сьогодні під час наради голови Львівської ОДА Олега Синютки з лікарями первинної медичної допомоги області.

“Сьогодні альтернативи проведенню медичної реформи немає і дуже важливо, щоб кожен cімейний лікар відчув і свій статус в суспільстві через можливість отримати заробітну плату, обладнання, медикаменти і щоб громада повірила, що це та людина, яка прийде на допомогу у найскладнішій ситуації. У місцях, де найменше укладають угоди з медиками, важливо проводити інформаційну кампанію і роз’яснювати людям про їхні можливості та права”, - зазначив Олег Синютка.

Директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак наголосила, що на Львівщині вже три заклади підписали угоди з Національною службою здоров'я України і з 1 липня зможуть почати роботу з новим механізмом фінансування первинної медичної допомоги.

“Три комунальні підприємства області вже підписали угоди з Національною службою здоров’я, це Гніздичівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини, Моршинська міська лікарня, Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Червонограда. На підході ще кілька амбулаторій. Для нас важливо, що центральні лікарні вже є в процесі перетворення на комунальні некомерційні підприємства. Ці заклади первинної допомоги почнуть працювати за новими правилами. Сімейні лікарі, терапевти і педіатри мають чіткий перелік послуг, які вони надаватимуть, а держава оплачуватиме ці послуги відповідно до угоди”,  - зазначила Ірина Микичак.

“Львівська область отримала 302 мільйони гривень для виконання заходів щодо підвищення медичної допомоги у сільській місцевості. Також повинен бути другий транш у понад 70 млн гривень. Ці гроші підуть на реалізацію проектів будівництва, придбання медичного устаткування, розвиток телекомунікаційної інфраструктури. Це можливість дати інструменти лікарю, за допомогою яких він зможе реалізувати свої знання”, - наголосив Андрій Васько.

Зокрема він зазначив, що в області планують збудувати близько 40 амбулаторій сільської медицини.

Також у межах наради відзначили кращих лікарів первинної ланки медицини.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p00.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні445
mod_vvisit_counterВчора2495
mod_vvisit_counterЦього тижня18949
mod_vvisit_counterМинулого тижня22486
mod_vvisit_counterЦього місяця65401
mod_vvisit_counterМинулого місяця92430
mod_vvisit_counterВсього2193181

Президент України

Урядовий портал