Цілі сталого розвитку ООН: на круглому столі розглянули шляхи реалізації

e-mail Друк PDF
.zoon 1528727309 613x459.75 3 0

Сьогодні, 11 червня, у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького відбувається засідання круглого столу «Стратегічні напрями реалізації Цілей сталого розвитку ООН для забезпечення розвитку еколого-економічних систем гірських територій Львівської області».

Участь у круглому столі взяла начальник відділу біоресурсів, заповідної справи та моніторингу департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Інеса Шемелинець.

Під час семінару обговорюються сучасні тенденції та передумови збалансованого розвитку сільських територій, екологічний стан гірських районів, тенденції розвитку природно-заповідного фонду Львівської області області, формування екологічної свідомості людини, екологічної культури відповідно до цілей сталого розвитку ООН.

Зазначаємо, що всі країни світу дотримуються цілей сталого розвитку ООН, серед яких:

1. Подолання бідності у всіх її формах та усюди.

2. Подолання голоду, досягнення продовольчої безпеки, поліпшення харчування і сприяння сталому розвитку сільського господарства.

3. Забезпечення здорового способу життя та сприяння благополуччю для всіх у будь-якому віці.

4. Забезпечення всеохоплюючої і справедливої якісної освіти та заохочення можливості навчання впродовд усього життя для всіх.

5. Забезпечення гендерної рівності, розширення прав і можливостей усіх жінок і дівчат.

6. Забезпечення наявності та раціонального використання водних ресурсів і санітарії для всіх.

7. Забезпечення доступу до недорогих, надійних, стійких і сучасних джерел енергії для всіх.

8. Сприяння поступальному, всеохоплюючому та сталому сталому економічному зростанню, повній і продуктивній зайнятості та гідній праці для всіх.

9. Створення стійкої інфраструктури, сприяння всеохоплюючій і сталій індуастріалізації та інноваціям.

10. Скорочення нерівності всередині країн і між ними.

11. Забезпечення відкритості, безпеки, життєстійкості й екологічної стійкості міст і населених пунктів.

12. Забезпечення переходу до раціональних моделей споживання і виробництва.

13. Вжиття невідкладних заходів щодо боротьби зі зміною клімату та його наслідками.

14. Збереження та раціональне використання океанів, морів і морських ресурсів в інтересах сталого розвитку.

15. Захист та відновлення екосистем суші та сприяння їх раціональному використанню, раціональне лісокористування, боротьба з опустелюванням, припинення і повернення назад (розвертання) процесу деградації земель та зупинка процесу втрати біорізноманіття.

16. Сприяння побудові миролюбного й відкритого суспільства в інтересах сталого розвитку, забезпечення доступу до правосуддя для всіх і створення ефективних, підзвітних та заснованих на широкій участі інституцій на всіх рівнях.

17. Зміцнення засобів здійснення й активізація роботи в рамках Глобального партнерства в інтересах сталого розвитку.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p01.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні2536
mod_vvisit_counterВчора2179
mod_vvisit_counterЦього тижня7912
mod_vvisit_counterМинулого тижня22384
mod_vvisit_counterЦього місяця57433
mod_vvisit_counterМинулого місяця92430
mod_vvisit_counterВсього2185213

Президент України

Урядовий портал