Відбулася щотижнева апаратна нарада

e-mail Друк PDF
IMG 95991106

11 червня перший заступник голови Жовківської районної державної адміністрації Любов Дунець провела апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів та структурних підрозділів РДА.

На нараді були присутні: Роман Горбань - голова Жовківської районної ради, Ігор Шевців - головний лікар Жовківської ЦРЛ, Ігор Музика - головний лікар Рава-Руської районної лікарні, Галина Нагорна – головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення Жовківської РДА, Надія Гудзь – головний спеціаліст загального відділу апарату РДА, Ольга Сторожук - начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Жовківської РДА, Михайло Коваль – начальник відділу освіти Жовківської РДА, Галина Кітинська – начальник відділу агропромислового розвитку Жовківської РДА, Ігор Гуменюк – начальник управління соціального захисту населення Жовківської РДА, Руслана Кобрин – головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури Жовківської РДА, Марія Панюра - спеціаліст сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції Жовківської РДА, Галина Вус – начальник фінансового управління Жовківської РДА, Віра Павлова – начальник служби у справах дітей Жовківської РДА, Мар'яна Близнюк – начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, організаційної роботи апарату Жовківської РДА, Олег Попруженко – завідувач сектору житлово-комунального господарства Жовківської РДА, Ольга Калиновська – завідувач сектору молоді та спорту Жовківської РДА, Наталя Козаченко – завідувач сектору цивільного захисту Жовківської РДА, Олег Бакум – начальник юридичного відділу апарату Жовківської РДА, Мирослава Сенцюх – головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців Жовківської РДА, Наталія Дмитрієнко - державний реєстратор, Ірина Маслюк - головний спеціаліст відділу персоналу Жовківської РДА, Галина Фесюк – начальник відділу культури і туризму Жовківської РДА, Людмила Бобель - начальник архівного відділу Жовківської РДА, Надія Марцін - начальник відділу персоналу, Мар'ян Бонк - керівник ЦНАПу.

Любов Дунець підвела підсумки скайп-конференції та звернула увагу на ті питання, що потребують вирішення. Керівники доповіли про проведену роботу протягом минулого тижня.

Підводячи підсумки наради, перший заступник голови Жовківської районної державної адміністрації дала відповідні доручення присутнім керівникам та побажала всім вдалого робочого дня.

IMG 96001106

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p05.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

1 2 768x400346416

5a7acda4b8b14104895330

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

1523954433 nez pracya222

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні573
mod_vvisit_counterВчора1088
mod_vvisit_counterЦього тижня5291
mod_vvisit_counterМинулого тижня6993
mod_vvisit_counterЦього місяця24693
mod_vvisit_counterМинулого місяця71011
mod_vvisit_counterВсього2377982

Президент України

Урядовий портал