«Талановита Львівщина»: в області відзначили переможців дитячої мистецької премії

e-mail Друк PDF
.9999 1528454157 613x407.645 3 0

Cьогодні, 8 червня, відзначили переможців Обласної дитячої мистецької премії «Талановита Львівщина», лауреатами якої стали колективи, учні мистецьких шкіл та музичних коледжів області.

Привітала переможців директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало.

“Коли дивишся на вас, впевнено знаєш, що майбутнє України дуже світле. Ваші таланти оцінило поважне журі - академіки, професори,музикознавці.Ці люди є гордістю нашої країни і ми усі віримо у ваше майбутнє. Дуже хочу, щоб ви примножували свій талант, нехай таких нагород у вас буде багато і ваші імена славлять не лише Львівщину, а й усю нашу Україну“ , - наголосила Мирослава Туркало.

Мистецьку премію «Талановита Львівщина» отримала донька захисника України Миколи Кухтіна - Ольга Кухтіна, учениця Золочівської ДМШ. ЇЇ батько у 2014 році сформував і очолив ремонтно-евакуаційний батальйон бронетанкової техніки і поїхав у зону АТО. Бригада працювала для відновлення бронетанкової техніки 72-ї механізованої бригади біля населеного пункту Амбросіївка Старобашівського району. Завдяки дотриманню військової присяги, мужності та вмілим діям командира Миколи Кухтіна особовий склад вдалося вивести без втрат, а це був початок Іловайського котла. Мама Ольги -Тетяна Кухтіна стала волонтером і великою підтримкою для сім'ї.

Коли Микола Кухтін повернувся з АТО, то подарував донечці флейту.Оля для тата заграла ''Ще не вмерла України''. Зараз Олин батько - полковник Микола Кухтін є заступником начальника бронетанкових служб оперативного командування ”Захід” і продовжує служити народу України.

Також під час заходу мистецьку премію вручили Ользі Бучек (Червоноградська ДШМ), Маркові Зборівському (Бібрська ДМШ), Яремі Клосу(Львівська ДХШ ім. О. Новаківського), Аркадію Яцейкові (Великомостівська ДШМ), Святославу Роздобудькові (Львівська ДХШ «Дударик» ім. М. Кацала), Вікторії Пишній (КЗ ЛОР «Львівський музичний коледж ім. С. Людкевича), Етно-гуртові «Цюхів верх» Трускавецької дитячої школи мистецтв ім. Р. Савицького.

Рішенням Організаційного комітету присвоїли спеціальні нагороди: «Надія» -Іллі Гладію,учневі Радехівської ДМШ ім. І. Білозіра та «ЮНИЙ ВІРТУОЗ» Бунь Марті, учениці Дрогобицької ДМШ № 2.

Зазначимо, метою Премії є розвиток національної музичної культури, підтримка талановитої молоді та відзначення відмінних успіхів у навчанні переможців обласних конкурсів та активізації їх творчої діяльності.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p10.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні2533
mod_vvisit_counterВчора2179
mod_vvisit_counterЦього тижня7909
mod_vvisit_counterМинулого тижня22384
mod_vvisit_counterЦього місяця57430
mod_vvisit_counterМинулого місяця92430
mod_vvisit_counterВсього2185210

Президент України

Урядовий портал