"Волонтерську діяльність сьогодні варто скерувати на потреби людей", - Олег Синютка

e-mail Друк PDF
.DSC 6839 1526369591 613x408.41125 3 0

Сьогодні, 15 травня, голова Львіської ОДА Олег Синютка зустрівся із волонтерами Ігорем Коцюрубою та Мирославою Дейнегою, аби узгодити співпрацю у підтримці соціально незахищених категорій громадян.

У межах зустрічі очільник області подякував гостям за візит та за їхню постійну волонтерську роботу.

«Український народ уже не мусить постійно допомагати війську, бо, на щастя, армія уже забезпечена усім необхідним. Тому зусилля волонтерів зараз варто скерувати на інші цілі. Є люди, які, повернувшись з війни, дають собі раду, але є такі, яких треба підтримати та допомогти. Окрім того, варто замислитись над допомогою малозабезпеченим громадянам», - зазначив Олег Синютка.

Волонтери своєю чергою ознайомили Олега Синютку зі своєю діяльністю та висловили сподівання на співпрацю із профільними департаментами облдержадміністрації в напрямі надання адресної допомоги мешканцям Львівщини, які цього потребують.

«Активну роботу ми почали із початком війни, а зараз скерували свою увагу на поранених, дітей, які залишились після війни без батьків та іншим. У нас, в Філадельфії, є україно-американський комітет, що надає допомогу, тим хто її потребує. Зараз діє програма «Родина – родині», в межах якої надаємо допомогу малозабезпеченим сім’ям. Це може бути сприяння у ремонті житла, оздоровленні чи інше сприяння», - наголосила Мирослава Дейнега.

Під час розмови також порушили питання житлового забезпечення учасників АТО та допомогу літнім людям у геріатричних будинках області.

Довідково:

У м. Філадельфія Мирослава Дейнега спільно із українською діаспорою організовує акції соціально спрямування для збору пожертв. Згодом усі зібрані пожертви пересилаються на Україну та розповсюджуються через такі організації: МБФ «ПАТРІОТ», громадську організацію «Допомога Армії України», громадську організацію «Правий сектор». Також благодійна допомога скеровувалась до Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «Охматдит» та Львівського військового госпіталю.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p03.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні842
mod_vvisit_counterВчора2297
mod_vvisit_counterЦього тижня20571
mod_vvisit_counterМинулого тижня19566
mod_vvisit_counterЦього місяця80360
mod_vvisit_counterМинулого місяця81229
mod_vvisit_counterВсього2115710

Президент України

Урядовий портал