Проведено нараду по питанню виділення земельних ділянок учасникам АТО

e-mail Друк PDF

.IMG 7074

Сьогодні, 15 травня, відбулася нарада з питання надання земельних ділянок учасникам АТО на території району за участю голови Жовківської райдержадміністрації Надії Щур, начальника відділу у Жовківському районі Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Володимира Василенка, начальник відділу містобудування та архітектури Жовківської районної державної адміністрації, головного архітектора Ореста Цапа, начальник юридичного відділу апарату Жовківської РДА Олега Бакума та учасників АТО.

Основне питання, що було винесено на нараду стосувалися виділення земельних ділянок учасникам АТО за межами та в межах населених пунктів.

За підсумками наради Надія Щур дала доручення направити запити до Липницької, Кунинської, Дублянської місцевих рад району щодо переліку учасників АТО, які мають першочергове право на отримання земельної ділянки для с/г призначення та садівництва, вивчити питання про кількість поданих заяв, стан виділення земельних ділянок учасникам АТО та причини незабезпечення земельними ділянками у розрізі зазначених населених пунктів.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p20.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні847
mod_vvisit_counterВчора2297
mod_vvisit_counterЦього тижня20576
mod_vvisit_counterМинулого тижня19566
mod_vvisit_counterЦього місяця80365
mod_vvisit_counterМинулого місяця81229
mod_vvisit_counterВсього2115715

Президент України

Урядовий портал