Відбулася апаратна нарада

e-mail Друк PDF
.IMG 70091405

14 травня голова Жовківської районної державної адміністрації Надія Щур провела апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів та структурних підрозділів РДА.

На нараді були присутні: Любов Дунець - перший заступник голови Жовківської РДА, Юрій Дубневич – заступник голови Жовківської РДА, Анна Богуш – керівник апарату Жовківської РДА, Роман Горбань - голова Жовківської районної ради, Володимир Боровик - заступник головного лікаря Жовківської ЦРЛ, Ігор Музика - головний лікар Рава-Руської районної лікарні, Марія Хіта – начальник відділу фінансово-господарського забезпечення Жовківської РДА, Наталія Матвіїв – начальник загального відділу апарату Жовківської РДА, Ольга Сторожук - начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Жовківської РДА, Михайло Коваль – начальник відділу освіти Жовківської РДА, Галина Кітинська – начальник відділу агропромислового розвитку Жовківської РДА, Ігор Гуменюк – начальник управління соціального захисту населення Жовківської РДА, Ігор Пелех - завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції Жовківської РДА, Галина Вус – начальник фінансового управління Жовківської РДА, Віра Павлова – начальник служби у справах дітей Жовківської РДА, Мар'яна Близнюк – начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, організаційної роботи апарату Жовківської РДА, Олег Попруженко – завідувач сектору житлово-комунального господарства Жовківської РДА, Ольга Калиновська – завідувач сектору молоді та спорту Жовківської РДА, Наталя Козаченко – завідувач сектору цивільного захисту Жовківської РДА, Олег Бакум – начальник юридичного відділу апарату Жовківської РДА, Оксана Мудра - начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Жовківської РДА, Наталія Дмитрієнко - державний реєстратор, Ірина Маслюк - головний спеціаліст відділу персоналу Жовківської РДА, Галина Фесюк – начальник відділу культури і туризму Жовківської РДА, Людмила Бобель - начальник архівного відділу Жовківської РДА.

Надія Щур підвела підсумки скайп-конференції та звернула увагу на ті питання, що потребують вирішення. Керівники доповіли про проведену роботу протягом минулого тижня.

Підводячи підсумки наради, голова Жовківської районної державної адміністрації дала відповідні доручення присутнім керівникам та побажала всім вдалого робочого дня.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p19.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні838
mod_vvisit_counterВчора2297
mod_vvisit_counterЦього тижня20567
mod_vvisit_counterМинулого тижня19566
mod_vvisit_counterЦього місяця80356
mod_vvisit_counterМинулого місяця81229
mod_vvisit_counterВсього2115706

Президент України

Урядовий портал