Про військовий обов'язок і військову службу

e-mail Друк PDF

.1484630874 20131001155553 4 http cs308429

Закон України “Про військовий обов’язок і військову службу” зобов’язує призовників, після набрання чинності Указу Президента України про проведення чергового призову та після надходження повістки районного (міського) військового комісаріату прибути до призовної дільниці для проходження призовної комісії. Прибути потрібно у строк, зазначені в повістці. У разі якщо за будь яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний термін з дня початку чергового призову.

Усіма призовними комісіями проводиться системна профілактично-роз’яснювальна робота про відповідальність призовників за порушення законодавства України щодо виконання військового обов’язку. Законодавчо встановлено низку чинників щодо надання відстрочки або взагалі звільнення від призову. Так в статті 17-й Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” зазначено 33 причини за яких призовна комісія може надати громадянинові відстрочку від призову.

Адже за порушення правил військового обліку, неявку за викликом на призовну комісію або військового комісаріату без поважних причин, рішенням призовної комісії громадяни притягуються до адміністративної або, за ухилення від призову на строкову військову службу, до кримінальної відповідальності згідно із законодавством.

Призовники мають дотримуватися своїх зобов’язань відповідно до Конституції України та Законів України. Під час чергової призовної кампанії, що триває у квітні-травні, якщо призовник не отримав повістку, він зобов’язаний самостійно прибути до районної призовної дільниці (військового комісаріату) щоб з’ясувати свій статус відносно призову на строкову військову службу.

Відправлення молодого поповнення для комплектування Збройних Сил України здійснюється виключно через навчальні центри Збройних Сил України. Призвані військовослужбовці строкової військової служби до участі в АТО не залучаються.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p01.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні1387
mod_vvisit_counterВчора2297
mod_vvisit_counterЦього тижня21116
mod_vvisit_counterМинулого тижня19566
mod_vvisit_counterЦього місяця80905
mod_vvisit_counterМинулого місяця81229
mod_vvisit_counterВсього2116255

Президент України

Урядовий портал