З нагоди відкриття Львівського медичного форуму відбулась Колегія департаменту охорони здоров’я

e-mail Друк PDF
.IMG 0962 1523967489 613x459.75 3 0

Сьогодні, 17 квітня, розпочав роботу Львівський медичний форум під час якого відбувається XXІV медична виставка ГалМЕД. Заходи  проводяться за підтримки Міністерства охорони здоров'я України та департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації.

Після офіційного відкриття форуму відбулось планове засідання колегії департаменту охорони здоров’я. Подяки за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та активну громадянську позицію від голови облдержадміністрації отримали головний лікар Самбірської ЦРЛ Юрій Войтів, в.о.головний лікар ЛРФПКЛДЦ Любомир Рак та лікар-фтизіатр ЛРФПКЛДЦ Володимир Новосільський.

«Колегія і цьогорічна виставка присвячені змінам в галузі охорони здоров’я, а саме новим взаємостосункам лікарів та пацієнтів. Ми маємо бути найбільш орієнтованими в змінах та стати їх рушійною силою», - зазначив т.в.о. заступника директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Андрій Васько.

Керівник медичних програм благодійного фонду «Карітас Україна» Юрій Наконечний запросив усіх присутніх на конференцію «Що необхідно знати головному лікарю в умовах реформування». «Адже існує багато нюансів у впровадженні реформи, які необхідно обговорити та виправити, не нехтуючи громадською думкою».

З першою в Україні хмарною платформою передачі даних обстежень для сільської місцевості IDIS Medical Cloud ознайомив заступник директора ТОВ «HMT» Дмитро Дейнеко. Зокрема, з домашнім телеконсультуванням, можливостями застосуваннями системи IDIS Medical Cloud, ключовими перевагами використання хмарних платформ та очікувані результати.

Форум продовжився розширеною конференцією «Сучасна онкологія в еру скринінгових програм».

Нагадаємо, що Львівський медичний форум триватиме 17-19 квітня. У межах Форуму відбудеться ряд науково-практичних конференцій, лекторіїв, майстер-класів та практичних демонстрацій за участю провідних спеціалістів та відомих фірм-виробників галузі.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p08.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні166
mod_vvisit_counterВчора3000
mod_vvisit_counterЦього тижня14989
mod_vvisit_counterМинулого тижня17202
mod_vvisit_counterЦього місяця55003
mod_vvisit_counterМинулого місяця86505
mod_vvisit_counterВсього2009124

Президент України

Урядовий портал