Нарада щодо випалювання сухої трави на території Жовківського району

e-mail Друк PDF
.IMG 4449

Сьогодні, 16 квітня, голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур провела нараду щодо випалювання сухої рослинності та їх залишків на території Жовківського району.

Все частіше трапляються випадки неконтрольованого випалювання сухої трави, а також спалювання сміття на відкритих ділянках, на узбіччях доріг, поблизу лісових масивів та поряд з житловими будинками.

Завідувач сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації Наталя Козаченко доповіла, що за умов сильного вітру, іскри від вогнища з легкістю можуть потрапити на житловий будинок, присадибну споруду чи домашнє майно, що у своєю чергою призведе до виникнення пожежі. Для цього необхідно слідкувати за розпаленим багаттям і не залишати його поки полум’я повністю не згасне. В разі необережності наслідки можуть бути дуже жахливими. Вогнище, залишене без нагляду, іноді спалює по декілька гектарів трави, пошкоджує дерева, а також, доволі часто залишає людей без даху над головою.

Також, слід пам’ятати, що випадки спалення трави а й створюють ймовірність виникнення пожеж в житловому секторі та в лісових масивах. Очищення вогнем зазвичай занадто дорого обходиться і тим, хто запалив сірника, і тим, хто гасить полум’я.

На нараді було зазначено, що попереджено голів місцевих рад про персональну відповідальність за організацію заходів пожежної безпеки в екосистемах у межах відповідальності та функціональних обов’язків.

До моніторингу пожежної безпеки в екосистемах залучено депутатів органів місцевого самоврядування, представників громадськості району.

За підсумками наради голова Надія Щур дала відповідні доручення, а саме:сектору з питань цивільного захисту райдержадміністрації, відділу освіти райдержадміністрації, Жовківському РВ ГУ ДСНС України у Львівській області розгорнути широкомасштабну агітаційну кампанію в засобах масової інформації, спрямовану на підвищення рівня свідомості населення щодо дотримання вимог правил пожежної безпеки в побуті та роз’яснення шкідливих наслідків випалювання трави та залишків сільгосппродукції в природних екосистемах. Також було запропоновано створити три групи, а саме: у м.Рава-Руська, м.Жовква, м.Дубляни з залученням представників мисливських угідь для проведення рейдів з запобігання випалювання рослинності.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p11.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

1523954433 nez pracya222

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні435
mod_vvisit_counterВчора2036
mod_vvisit_counterЦього тижня435
mod_vvisit_counterМинулого тижня16356
mod_vvisit_counterЦього місяця52473
mod_vvisit_counterМинулого місяця80325
mod_vvisit_counterВсього2260578

Президент України

Урядовий портал