Для медиків провели тренінг щодо розробки нової системи оплати послуг лікарень Львівської області

e-mail Друк PDF
.IMG 0952 1523627778 613x459.75 3 0

В межах реалізації проекту Агентства США з міжнародного розвитку «Фінансування та управління охороною здоров’я» у Львівській області відбувся дводенний тренінг щодо нового механізму фінансування лікарень, результатів використання програмного модуля для проведення аналізу витрат пілотних закладів охорони здоров'я, формування бази даних пролікованих хворих для закладів охорони здоров'я Львівської області.

Участь у тренінгу взяли головні лікарі, економісти та статисти закладів охорони здоров'я Львівської області.

Робочу групу проекту представляли заступник директора ДЗ «Центр медичної статистики МОЗ України» Сергій Дяченко та консультант проекту HFG-Ukraine, національний координатор з впровадження системи обліку витрат в пілотних регіонах Світлана Суховій.

Відтак в межах заходу порушили питання стану реалізації Проекту, проблеми, які виникають у ході реалізації та визначення шляхів їх усунення. Також узгодили План заходів з реалізації Проекту на квітень-травень 2018 року.

Заступник директора ДЗ «Центр медичної статистики МОЗ України» Сергій Дяченко продемонстрував присутнім «Технологію збору даних форми 066/о».

Оцінюючи переваги впровадження системи діагностично-споріднених груп, Сергій Дяченко зазначив, що вона дає можливість забезпечити економічну мотивацію роботи лікаря, покращити контроль якості надання медичної допомоги, провести порівняльний аналіз надання аналогічних послуг в різних медичних установах, обґрунтувати ефективність використання ресурсів та, в разі необхідності, доцільність їх перерозподілу.

«Необхідно навчити персонал клінічних відділень точно, своєчасно та якісно оформлювати електронну медичну документацію. Без інформаційних технологій і без кваліфікованого персоналу ми не зможемо виконати ряд завдань, поставлених перед нами», - зауважив Сергій Дяченко. Завершуючи доповідь експерт наголосив на відповідальному виборі інформаційних систем.

Кожен медичний заклад попередньо мав підготувати інформацію щодо переліку структурних підрозділів. Після загального тренінгу з економістами та статистиками кожного закладу проводитимуться індивідуальні консультації з фахівцями проекту.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p22.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

1523954433 nez pracya222

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні451
mod_vvisit_counterВчора2036
mod_vvisit_counterЦього тижня451
mod_vvisit_counterМинулого тижня16356
mod_vvisit_counterЦього місяця52489
mod_vvisit_counterМинулого місяця80325
mod_vvisit_counterВсього2260594

Президент України

Урядовий портал