Запрошуємо до участі у IV Форумі енергоефективного партнерства

e-mail Друк PDF
.eko

27 квітня в м. Києві відбудеться IV Форум енергоефективного партнерства’18 «ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад», організатором якого є Державне агентство енергоефективності та енергозбереження України.

Cеред ключових тем Форуму:

Енергосервіс: регіони, райони, міста.
Енергоефективність державних об’єктів: міжнародні зобов’язання.
Іноземний досвід. Новітні інструменти: ЕСКО та револьверні фонди у містах.
Нові інструменти підвищення енергоефективності в багатоквартирних будинках.
Функціонування енергоменеджменту та стимулювання енергоефективності для промислових підприємств.

Запрошуємо міських голів, представників районних державних адміністрацій, голів ОТГ, профільні громадські організації, ЕСКО-компанії,виробників енергоефективних матеріалів та обладнання, енергоаудиторів та усіх зацікавлених долучитись до роботи Форуму.

Місце проведення заходу: м. Київ, Паркова дорога, 16а, Конгресно-виставковий центр «Парковий».

Усім бажаючим взяти участь у Форумі необхідно зареєструватися запосиланням.

З програмою Форуму можна ознайомитись на сайті Державного агентство енергоефективності та енергозбереження України запосиланням.

Довідково:

Енергосервіс є одним з дієвих та ефективних механізмів залучення коштів у термомодернізацію об'єктів соціальної сфери.

Концепція енергосервісу полягає в тому, що енергоефективні заходи в будівлях бюджетних установ впроваджуються приватними інвесторами – енергосервісними компаніями. Замовник оплачує ці послуги не власним коштом, а виключно за рахунок економії енергоресурсів, досягнутої в результаті здійснення такими компаніями енергоефективних заходів.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p08.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні2392
mod_vvisit_counterВчора3000
mod_vvisit_counterЦього тижня17215
mod_vvisit_counterМинулого тижня17202
mod_vvisit_counterЦього місяця57229
mod_vvisit_counterМинулого місяця86505
mod_vvisit_counterВсього2011350

Президент України

Урядовий портал