«Стихійна торгівля» - небезпека для здоров'я

e-mail Друк PDF

.Net stihiynoy torgovle 800x445

Стихійна торгівля продуктами харчування є грубим порушенням санітарно-гігієнічних і протиепідемічних вимог.

Чим небезпечні продукти зі стихійних ринків:

1. Якість продукції не перевіряється в лабораторії ветсанекспертизи.
  2. Харчі продаються прямо з землі , де «кишить» збудниками хвороб. Придбавши такий продукт, можна захворіти на інфекційні кишкові захворювання.
  3. На стихійних ринках немає торгових місць, що є порушенням санітарно- гігієнічних вимог при торгівлі..
  4. Продавці на стихійних ринках не отримують жодних дозволів від адміністрації та інших служб, можуть бути носіями інфекційних захворювань ,в т.ч. туберкульозу.
  5. В разі отруєння продуктами з такого базару потерпілому не буде на кого пред’явити позов до суду.

Основну увагу хотілобся звернути на небезпеку купівлі споживачами м’ясних рибних, грибних, овочевих консервацій домашнього виготовлення, які також реалізуються на стихійних ринках.Усі ми добре знаємо що в 2017р. на території України зафіксовано чимало випадків ботулізму, на жаль частина із них закінчилась летальними наслідками, причиною яких крім в’яленої риби було споживання неякісних консервацій, а про яку якість можна говорити якщо вони реалізується під дією прямих сонячних променів при грубому порушення температурних параметрів.

Перед тим як щось купувати на стихійному ринку, потрібно добре подумати, чи варто економити декілька гривень на продукції невідомого походження, а потім у інфекційній лікарні витрачати в кілька разів більше. А занадто ощадливим покупцям варто пам’ятати застереження Держпродспоживслужби , що купівля продуктів на землі – великий ризик!

Питання стосовно припинення стихійної торгівлі в м. Жовква постійно розглядається на засіданні державної надзвичайної протиепізоотичної комісії Жовківської РДА, відповідним рішенням якої доручено Жавківському відділенні поліції Кам’янко – Бузького відділу поліції ГУ НП у Львівській області та Жовківській міській раді вжити заходи щодо припинення діяльності стихійного ринку.

Звертаємось до всіх жителів міста: не купуйте продукти харчування в місцях стихійної торгівлі. Застерігаємо всіх від небезпеки, яка пов’язана із вживанням куплених там небезпечних продуктів. Купуйте якісні продукти харчування на ринках та у продовольчих магазинах. Адже, якщо ніхто не купуватиме товари на стихійних ринках – то останні відповідно зникнуть.

Будьте свідомі і здоров’я Вам!

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p25.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

1523954433 nez pracya222

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні465
mod_vvisit_counterВчора2036
mod_vvisit_counterЦього тижня465
mod_vvisit_counterМинулого тижня16356
mod_vvisit_counterЦього місяця52503
mod_vvisit_counterМинулого місяця80325
mod_vvisit_counterВсього2260608

Президент України

Урядовий портал