Учні та студенти Львівщини – серед переможців Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т. Шевченка

e-mail Друк PDF

.p1cat44bdpoil122n10ae16c01tej7 600x340 3 0 1523544498 600x340 3 0

Міністерство освіти і науки України підбило підсумки фінального етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Переможцями від Львівської області стали 8 учнів загальноосвітніх навчальних закладів та 2 учнів закладів професійної освіти, а також 11 студентів і курсантів вищих навчальних закладів.

Зазначимо, що проведення Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка започатковане з метою стимулювання учнівської та студентської молоді до вивчення української мови і літератури, розвитку інших рідних мов в Україні.

Переможці фінального етапу Конкурсу нагороджуються дипломами Міністерства освіти і науки України I, II і III ступеня.

Списки переможців VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів:

Диплом ІІ ступеня

Баран Вікторія Андріївна, Зозулівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Золочівської районної ради

Фляк Софія Ярославівна, Дрогобицька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 16

Диплом ІІ ступеня

Панчишин Анастасія Ігорівна, Дублянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Анатолія Жаловаги Жовківської районної ради

Диплом ІІІ ступеня

Грицишин Марія Іванівна, Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 16 м. Дрогобича

Букрій Марія Володимирівна, Жовківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3

Бучек Ольга Вікторівна, Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1

Ковалик Лілія Андріївна, Золочівський економічний ліцей

Диплом ІІІ ступеня

Войтечко Вікторія Тарасівна, Опорний загальноосвітній навчальний заклад «Старосамбірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 імені Героя України Богдана Сольчаника» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти

Степанчук Мар’яна Андріївна, Вище професійне училище № 20 м. Львова

Диплом ІІ ступеня

Сиплива Христина Йосипівна, Боринський професійний ліцей народних промислів і ремесл серед студентів закладів вищої освіти (технікуми і коледжі, гуманітарний профіль)

Диплом ІІ ступеня

Мельничук Наталія Михайлівна, Комунальний заклад Львівської обласної ради «Бродівський педагогічний коледж ім. Маркіяна Шашкевича»

Диплом ІІІ ступеня

Василик Христина-Анастасія Вадимівна, Комунальний заклад Львівської обласної ради «Самбірський коледж культури і мистецтва»

Данилів Мирослава Василівна, Комунальний заклад Львівської обласної ради «Самбірський педагогічний коледж імені Івана Филипчака»

серед студентів закладів вищої освіти (технікуми і коледжі, негуманітарний профіль)

Диплом ІІІ ступеня

Герц Ірина Іванівна, Державний вищий навчальний заклад «Львівський коледж будівництва, архітектури та дизайну»

Процак Марія-Ярина Орестівна, Львівський техніко-економічний коледж Національного університету «Львівська політехніка»

серед студентів закладів вищої освіти (університети і академії, гуманітарний профіль)

Диплом І ступеня

Стефанишин Лілія Володимирівна, Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка

Диплом ІІІ ступеня

Неборак Ярина-Марія Вікторівна, Львівський національний університет імені Івана Франка

серед студентів закладів вищої освіти (університети і академії, негуманітарний профіль)

Вол Олена Дмитрівна, Львівський національний університет імені Івана Франка

Диплом ІІІ ступеня

Гоза Анастасія Андріївна, Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького

серед курсантів вищих військових навчальних закладів

Диплом ІІІ ступеня

Затуливітер Іванна Вікторівна, Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

Новак Анна Миколаївна, Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p08.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

1523954433 nez pracya222

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні457
mod_vvisit_counterВчора2036
mod_vvisit_counterЦього тижня457
mod_vvisit_counterМинулого тижня16356
mod_vvisit_counterЦього місяця52495
mod_vvisit_counterМинулого місяця80325
mod_vvisit_counterВсього2260600

Президент України

Урядовий портал