Національний конкурс «Благодійна Україна – 2017»: прийом заявок триває

e-mail Друк PDF
. 1518439827 276x183 3 0

До 15 лютого триває прийом заявок для участі в Національному конкурсі «Благодійна Україна – 2017».

Національний конкурс «Благодійна Україна» – щорічний всеукраїнський конкурс, заснований Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» з метою розвитку ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства і волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів і волонтерів, їхніх організацій та практик.

У конкурсі можуть брати участь благодійники, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період із 1 січня по 31 грудня 2017 року; благодійні проекти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні; благоотримувачі, представники медіа.

Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги й будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування і політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку й популяризації благодійних ініціатив.

Переможців визначатимуть у п’ятнадцяти колективних, трьох індивідуальних і трьох спеціальних номінаціях. Церемонія нагородження переможців і лауреатів пройде у 20-х числах березня 2018 року в Києві, у колонній залі Київської міської державної адміністрації. Кращих благодійників, волонтерів і меценатів країни, найефективніші доброчинні ініціативи відзначать унікальною нагородою – «Ангелом добра», який у благодійному середовищі неформально іменують благодійним «Оскаром». Конкурс за роки його проведення став знаковою подією у суспільному житті країни. Чотири роки поспіль експерти «Зеленої книги української благодійності» називають його найбільш ефективною і корисною подією для розвитку та промоції благодійності в Україні.

При підготовці та проведенні Національного конкурсу «Благодійна Україна» Асоціація благодійників України традиційно співпрацює з державними органами влади. Протягом років проведення конкурсу підтримують Міністерство освіти і науки, Міністерство соціальної політики, Міністерство охорони здоров’я та Міністерство культури України. Постійним партнером є Державний комітет телебачення та радіомовлення України.

Положення про Національний конкурс «Благодійна Україна – 2017», форму заявки, критерії та порядок оцінювання можна знайти на офіційномусайті конкурсу.

Додаткову інформацію про конкурс можна отримати в Оргкомітеті конкурсу. Відповідальна особа – виконавчий директор Асоціації благодійників України Оксана Лобко, тел. (067)16-404-11. Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p23.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

1 2 768x400346416

5a7acda4b8b14104895330

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

1523954433 nez pracya222

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні1537
mod_vvisit_counterВчора2651
mod_vvisit_counterЦього тижня18916
mod_vvisit_counterМинулого тижня16277
mod_vvisit_counterЦього місяця44055
mod_vvisit_counterМинулого місяця74173
mod_vvisit_counterВсього2326333

Президент України

Урядовий портал