Відбулася апаратна нарада

e-mail Друк PDF
.IMG 5433

12 лютого голова Жовківської районної державної адміністрації Надія Щур провела апаратну нараду з керівниками управлінь, відділів та структурних підрозділів РДА.

На нараді були присутні: Любов Дунець - перший заступник голови Жовківської РДА, Юрій Дубневич – заступник голови Жовківської РДА, Роман Горбань - голова Жовківської районної ради, Анна Богуш – керівник апарату Жовківської РДА, Ігор Шевців – головний лікар Жовківської ЦРЛ, Тетяна Синнікова - заступник головного лікаря Рава-Руської районної лікарні, Марія Хіта – начальник відділу фінансово-господарського забезпечення РДА, Наталія Матвіїв – начальник загального відділу апарату РДА, Володимир Свідняк – начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Жовківської РДА, Михайло Коваль – начальник відділу освіти РДА, Галина Кітинська – начальник відділу агропромислового розвитку РДА, Ігор Волохач – заступник начальника управління соціального захисту населення РДА, Ігор Пелех - завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції РДА, Галина Вус – начальник фінансового управління РДА, Віра Павлова – начальник служби у справах дітей РДА, Орест Цап – начальник відділу містобудування та архітектури РДА, головний архітектор, Мар’яна Близнюк – начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, організаційної роботи апарату РДА, Олег Попруженко – завідувач сектору житлово-комунального господарства РДА, Ольга Калиновська – завідувач сектору молоді та спорту РДА, Наталя Козаченко – завідувач сектору цивільного захисту РДА, Олег Бакум – начальник юридичного відділу апарату РДА, Мирослава Сенцюк - головний спеціаліст відділу ведення Державного реєстру виборців РДА, Наталія Дмитрієнко - державний реєстратор, Ірина Маслюк - головний спеціаліст відділу персоналу РДА, Галина Фесюк - начальник відділу культури і туризму РДА, Мар'ян Бонк - начальник Центру надання адміністративних послуг РДА.

Надія Щур підвела підсумки скайп-конференції та звернула увагу на ті питання, що потребують вирішення. Керівники доповіли про проведену роботу протягом минулого тижня.

Підводячи підсумки наради, голова Жовківської районної державної адміністрації дала відповідні доручення присутнім керівникам та побажала всім вдалого робочого дня.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p04.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

1 2 768x400346416

5a7acda4b8b14104895330

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

1523954433 nez pracya222

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні430
mod_vvisit_counterВчора640
mod_vvisit_counterЦього тижня1683
mod_vvisit_counterМинулого тижня5906
mod_vvisit_counterЦього місяця10712
mod_vvisit_counterМинулого місяця24980
mod_vvisit_counterВсього2422264

Президент України

Урядовий портал