На Жовківщині урочисто підняли прапор Національного олімпійського комітету України

e-mail Друк PDF
IMG 5309

Сьогодні, 9 лютого, у Жовкві на міському стадіоні «Розточчя» відбулась церемонія підняття Державного Прапора України та прапора Національного олімпійського комітету України з нагоди відкриття Олімпійських ігор в Пхенчхані.

У заході взяли участь заступник голови Жовківської райдержадміністрації Юрій Дубневич, завідувач сектору молоді та спорту Жовківської райдержадміністрації Ольга Калиновська, представники громадськості, фізкультурно-спортивного активу району та учні шкіл.

В знак підтримки наших учасників на зимових Олімпійських іграх, учні шкіл Жовківщини подолали дистанцію на лижах з прапором Національного олімпійського комітету України.

Підняття державного прапору пройшло під акомпанемент гімну України усіма присутніми учасниками.

XХIІІ зимові Олімпійські ігри відбудуться в місті Пхенчхан (Республіка Південна Корея) з 9 до 25 лютого. Пхенчхан вже давно готувався стати господарем Ігор, адже двічі був кандидатом на проведення зимової Олімпіади – у 2010 і 2014 роках, проте перемогти вдалося лише з третьої спроби.

93 команди будуть представлені принаймні одним спортсменом.

Одразу 6 країн вперше візьмуть участь в зимових Олімпійських Іграх: Республіка Косово, Малайзія, Нігерія, Сінгапур, Еквадор та Еритрея. Також після перерви знову виступатимуть збірні Болівії, Гани, Кенії, Колумбії, КНДР, Мадагаскару, Пуерто-Рико і ПАР.

Крім того, спортсменам з Північної Кореї буде дозволено перетнути демілітаризовану зону на шляху до Південної Кореї.Північна Корея домовилась з Південною Кореєю надіслати своїх спортсменів для участі в змаганнях. Дві нації будуть йти під одним прапором на церемонії відкриття. Росія відправляє 169 спортсменів на Олімпіаду-2018, які виступлять під нейтральним прапором

Спортсмени розіграють 102 комплекти нагород у 15 зимових олімпійських видах спорту. Це найбільша кількість нагород за всю історію зимових Ігор. Це стало можливим завдяки включенню 6 нових дисциплін: біг-ейр у сноубордингу (чоловіки і жінки), мас-старт у ковзанярському спорті (чоловіки і жінки), дабл-мікст у керлінгу і командних змагань в гірськолижному спорті.

Усі види спорту:Біатлон(11 комплектів медалей),Бобслей(3), Гірськолижний спорт (11),Керлінг (3),Ковзанярський спорт(14),Лижне двоборство(3),Лижні перегони(12)Санний спорт (4),Скелетон(2)Сноубординг(10)Стрибки з трампліна(4)Фігурне катання(5)Фристайл(10)Хокей(2)Шорт-трек(8)

Перші комплекти медалей розіграють 10 лютого. Останній день змагань і церемонія закриття Ігор-2018 - 25 лютого.

Україну на найпрестижнішому спортивному форумі Планети представлять 33 спортсмени у 9 видах спорту: біатлоні (11 спортсменів), фігурному катанні (4 спортсмени), санному спорті (6 спортсменів), фристайлі (3 спортсмени), лижних гонках (4 спортсмени), гірськолижному спорті (2 спортсмени), сноубордингу (1спортсмен), скелетоні (1 спортсмен) і лижному двоборстві (1 спортсмен). Львівщину у олімпійському Пхьончханіз поміж них презентуватимуть5 спортсменів: Олена Стецків, Олена Шхумова, Захарків Роман, Антон Дукач (санний спорт), Ольга Книш (гірськолижний спорт).А в складі тренерського колективу національної збірної команди України працюватимуть четверо найкращих фахівців зимових видів спорту Львівщини: Тарас Гарцула, Володимир Вахрушев, Олег Жеребецький(санний спорт) та Юлія Шепіленко (гірськолижний спорт).

Українська держава задекларувала виплати таких винагород за олімпійські медалі: за перше місце - 125 тисяч доларів, за друге місце - 80, за третє - 55.

Формується також позабюджетний призовий фонд для тих українських спортсменів, які стануть переможцями та призерами Зимових Олімпійських Ігор. Кожен український медаліст зимової Олімпіади 2018 року отримає додаткове матеріальне заохочення у таких розмірах: бронзові призери отримають по 150 000 грн., срібні – по 300 000 грн., а премія за олімпійське "золото" становитиме 500 000 гривень.

Уболіваймо за «синьо-жовту» дружину в Республіці Корея разом!

IMG 5283

IMG 5287

IMG 5280

IMG 5274

IMG 5322

IMG 5270

IMG 49707c41d33032d3b01a627e094295d2 V

IMG 5311

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p04.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні125
mod_vvisit_counterВчора2647
mod_vvisit_counterЦього тижня2772
mod_vvisit_counterМинулого тижня16927
mod_vvisit_counterЦього місяця43855
mod_vvisit_counterМинулого місяця57182
mod_vvisit_counterВсього1847390

Президент України

Урядовий портал