Львівська ОДА та ДП «Укрспирт» підписали Меморандум щодо модернізації спиртової галузі в області

e-mail Друк PDF

.DSC 5548 1518174073 613x408.66666666667 3 0

Сьогодні, 9 лютого, голова Львівської ОДА Олег Синютка підписав Меморандум про взаєморозуміння з т.в.о. директора державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості «Укрспирт» Юрієм Лучечком. Меморандум є стартом співпраці Львівської ОДА та ДП «Укрспирт» у напрямку модернізації спиртової галузі області та першочергової її орієнтації на сільськогосподарських виробників.

«Сьогоднішня зустріч і підписання Меморандуму - це шанс для відродження спиртової галузі на Львівщині. І цей невеликий ріст, який ми досягнули минулого року, має шанс перетворитися в суттєві обсяги. Для цього дуже важливо, по-перше, декриміналізувати галузь та залучити відповідні технології, які зроблять спиртову галузь Львівщини конкурентоздатною», - зазначив Олег Синютка.

Як розповів очільник області, одним із напрямків модернізації підприємств, які функціонують на Львівщині, буде їх перепрофілювання на виробництво біоетанолу.

«Ми націлені виробляти не лише технічний і харчовий спирт, ми націлені виробляти біоетанол та інші речі, які на сьогодні є затребуваними на ринку. Сьогодні ми велику частину продукту, який може вироблятись у нас імпортуємо з інших країн. Ми повинні замінити імпортну продукцію продукцією українського виробника», - додав Олег Синютка.

Окрім виробництва біоетанолу, по новому використовуватимуть зародок зерна, зернову барду, модернізують процес закупівлі та обробки зерна.

«На прикладі Вузлівського МПД ми плануємо укладати з фермерами договори про наміри ще на етапі посівної кампанії. Пізніше закупляємо в цих фермерів зерно, сушимо, знезаражуємо, зберігаємо до етапу запуску у виробництво. Далі - якщо раніше це був просто помол, то на сьогодні технології дозволяють розділяти зерно умовно на три частини: зародок і крупку. Крупка використовується для виробництва спирту, зародок на реалізацію», - розповів радник директора ДП «Укрспирт» Микола Черхавий.

Загалом модернізують 10 заводів в області. Це Сторонибабське, Суходільське, Лопатинське, Вузлівське, Рава-Руське, Струтинське, Великолюбінське, Борокське, Воютицьке, Угерське МПД ДП «Укрспирт».

«Вперше прийнято рішення щодо модернізації спиртових потужностей держави і власне пілотним проектом є підприємства Західного регіону, зокрема Львівської області. Сьогодні ті підприємства, які вимушено простоюють, заслуговують на відновлення виробничого потенціалу. Основною метою є перепрофілювання цих підприємств, підвищення їх ринкової конкурентноспроможності і як наслідок матимемо відновлення виробництва та експортного потенціалу Львівської області», - наголосив т.в.о директора ДП «Укрспирт» - радника директора Юрій Лучечка.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p13.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

1 2 768x400346416

5a7acda4b8b14104895330

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

1523954433 nez pracya222

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні995
mod_vvisit_counterВчора640
mod_vvisit_counterЦього тижня2248
mod_vvisit_counterМинулого тижня5906
mod_vvisit_counterЦього місяця11277
mod_vvisit_counterМинулого місяця24980
mod_vvisit_counterВсього2422829

Президент України

Урядовий портал