Обговорено роботу відділів райдержадміністрації

e-mail Друк PDF
.IMG 5240

9 лютого керівник апарату Жовківської райдержадміністрації Анна Богуш провела нараду щодо роботи відділів апарату райдержадміністрації.

На нараді були присутні: Мар’яна Близнюк – начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю, організаційної роботи апарату РДА, Надія Марцін – начальник відділу персоналу райдержадміністрації, Галина Нагорна – головний спеціаліст відділу фінансово-господарського забезпечення, Наталія Матвіїв – начальник загального відділу апарату РДА, Олег Бакум – начальник юридичного відділу апарату РДА, Оксана Мудра - начальник відділу ведення Державного реєстру виборців.

Керівник апарату озвучила низку завдань для учасників наради та проінформувала про заплановані заходи на наступний тиждень. Також обговорено зміни до функціональних обов’язків керівника апарату.

Окрім того, йшлося про створення системи захисту інформації у відділах та секторах райдержадміністрації для унеможливлення порушення цілісності інформації та нейтралізації комп’ютерних вірусів.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p24.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні491
mod_vvisit_counterВчора2964
mod_vvisit_counterЦього тижня491
mod_vvisit_counterМинулого тижня16927
mod_vvisit_counterЦього місяця41574
mod_vvisit_counterМинулого місяця57182
mod_vvisit_counterВсього1845109

Президент України

Урядовий портал