Обговорено підтримку установ пенітенціарної служби

e-mail Друк PDF

.IMG 5242

На виконання розпорядження голови Львівської облдержадміністрації від 12 січня 2018 року № 23/0/5-18 «Про Регіональну програму залучення виробничого потенціалу виправних колоній області в економіку регіону та підтримки органів і установ кримінально-виконавчої служби області на 2018-2021 роки» сьогодні, 9 лютого, заступник голови Жовківської райдержадміністрації Юрій Дубневич провів нараду щодо укладення угод та проведення закупівлі продукції виправних колоній області.

У нараді взяли участь: завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції РДА Ігор Пелех, працівник відділу культури і туризму Жовківської райдержадміністрації Тарас Мудрий, заступник головного лікаря Жовківського району Ігор Чурій, начальник групи центрально-господарського обслуговування відділу освіти Жовківської РДА Микола Лелик.

Регіональну програму залучення виробничого потенціалу виправних колоній області в економіку регіону та підтримки органів і установ кримінально-виконавчої служби області на 2018 – 2021 роки розроблено відповідно до вимог Кримінально-виконавчого кодексу України, законів України «Про Державну кримінально-виконавчу службу України», «Про зайнятість населення» (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 02.12.1996 № 1454 «Про невідкладні заходи щодо залучення до праці осіб, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі».

Основною метою Програми є підвищення ефективності реалізації державної політики у сфері виконання кримінальних покарань в органах та установах Львівської області та заходів, які впливають на умови відбування покарань і стан правопорядку в області, рівня працевлаштування засуджених і покращення фінансового стану підприємств виправних колоній Львівщини.

Саме на підтримку підприємств установ пенітенціарної служби області за результатами обговорення зініційовано підготувати лист щодо асортиментного переліку продукції в розрізі підприємств виправних колоній регіону для розгляду і укладення угод закупівлі продукції в 2018 році.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p13.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні467
mod_vvisit_counterВчора2964
mod_vvisit_counterЦього тижня467
mod_vvisit_counterМинулого тижня16927
mod_vvisit_counterЦього місяця41550
mod_vvisit_counterМинулого місяця57182
mod_vvisit_counterВсього1845085

Президент України

Урядовий портал