Департамент екології закликає не провокувати пожежі в екосистемах

e-mail Друк PDF
alt

Департамент екології та природних ресурсів звертається до громадян з проханням не провокувати пожежі на відкритих територіях та дотримуватися елементарних правил безпеки під час відпочинку на природі.

За статистикою, основними причинами виникнення пожеж на відкритих територіях є людська діяльність. В теплу погоду громадяни активно вирушають на відпочинок до лісових масивів та впорядковують власні домогосподарства спалюючи сміття. Однак, варто пам'ятати, що при високій температурі достатньо навіть одного непогашеного сірника для того, щоб спровокувати масштабну пожежу в екосистемі.

У пожежонебезпечний період заборонено:

- відвідувати хвойні ліси при оголошенні надзвичайної пожежної небезпеки 5-го класу;

- розводити багаття у лісі та лісопосадках;

- заїжджати автомобілем до лісу;

- палити, кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники або недопалки;

- залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я;

- створювати смітники та спалювати відходи;

- спалювати стерню та післяжнивні залишки на сільськогосподарських полях;

На території країни розпочалась зернозбиральна кампанія, тому питання дотримання протипожежних заходів у місцях збирання, переробки й зберігання зернових набуває особливої важливості. У цей період навіть невеличке займання може спричинити виникнення масштабної пожежі на зернових полях й призвести до значних матеріальних збитків.

Також у таку погоду гострою стає проблема загорянь на торфовищах, адже висока температура повітря унеможливлює їх утримання у достатньо зволоженому стані.

Шановні громадяни! Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, телефонуйте за номером «101».

Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків та матеріальних збитків.

Особи, винні у порушенні вимог пожежної безпеки несуть адміністративну відповідальність згідно статей 77 та 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та кримінальну відповідальність згідно статті 245 Кримінального Кодексу України в разі спричинення важких наслідків.

Жовківщина

Корисно

Випадкове зображення

rda_p15.jpg

Шановні відвідувачі!

Ми радо вітаємо Вас на сторінках нашого сайту. Достовірна інформація, відомості про Жовківський район, останні новини з життя регіону – все це для Вас.

1 2 768x400346416

5a7acda4b8b14104895330

banner160x236meet your child

1 1497598187 300x198.9539748954 1 0

1523954433 nez pracya222

ШЛЯХ ПЕРЕСЕЛЕНЦЯ

0-800-501-727

Жовківська райдержадміністрація

Гаряча лінія з питань надання субсидій

(з 8.00 – 17.00)

Громадське опитування «В якому місці має бути встановлений пам’ятник Т.Г.Шевченка у м. Жовква?»

Насамперед визначимо місце де постане Кобзар. Пропонуються такі місця:

Яку інформацію ви бажаєте бачити у нас на сайті

До нас завітало

mod_vvisit_counterСьогодні51
mod_vvisit_counterВчора804
mod_vvisit_counterЦього тижня4282
mod_vvisit_counterМинулого тижня8771
mod_vvisit_counterЦього місяця15965
mod_vvisit_counterМинулого місяця28936
mod_vvisit_counterВсього2456453

Президент України

Урядовий портал